Kalite, En İyi İş Planımızdır..
Emniyet. Kalite. Mükemmellik

2000 yılından bu yana kusursuz müşteri memnuniyeti ve “en ekonomik” fiyat garantisiyle yoluna devam eden
Eren Çelik Kapı’nın ürün gamında, yaşamınız boyunca sizlere eşlik edecek, her zevke ve her mekana uygun kapılar bulunmaktadır.
Kapılarımız hem estetik hem de güvenlik bakımından kusursuzdur.

Amacımız tüm kalite ve standartlara uygun olarak müşterilerimizin
mekanlarının içini ve dışını güzelleştirmek, hem de güvenliği maksimum seviyeye yükseltmektir.

Siz de mekanınızda şıklık, güvenlik ve konforu en ucuz fiyatlardan sağlamak istiyorsanız,
Eren Çelik Kapı satış ofisine uğrayın ya da telefonla ulaşın; kalite ve güvenliğe bir arada sahip olun..

Çelik Kapı Satış

İstanbul'un en seçkin Çelik Kapı Tedarik firması olarak Kalite ve güven ilkesine dayalı, Güvenliği üst düzeyde tutan çelik kapıların satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Çelik Kapı Montaj

Eren Çelik Kapı'dan temin etmiş olduğunuz tüm çelik kapılar'a satın alımdan 1 gün sonra montaj garantisi veriyoruz. Çelik Kapınızın montajını işin uzmanına bırakın.

Yüksek kalite

Çelik Kapılarımız yüksek kalite standartlarındadır. Tüm Çelik Kapılarımız 2 yıl garantilidir. Gönül rahatlığı ile Eren Çelik Kapı firmasından Çelik kapı satın alabilirsiniz.

Çelik Kapı Kilit

Monoblok Kilit zırhlı kilit sistemi ile kapılarınız güvende olacaktır. Çelik Kapılar için satın almış olduğunuz Kilitlere 5 yıl garanti vermekteyiz.

Kalite Anahtar'ı bizde

Ekonomik fiyatlı çelik kapılar’da Siparişinizdeki Kaliteli Çelik Kapınızın anahtarını bizden teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslim

Ekonomik fiyatlı çelik kapılar için bizi Tercih edebilirsiniz. istanbul içi sipariş vermiş olduğunuz çelik kapınızı aynı gün adresinize teslim ediyoruz.

Aynı Gün Montaj

2 Yıl boyunca Garantili Kaliteli Çelik Kapılar için en doğru adres Eren çelik kapıdır. istanbul içi Sipariş vermiş olduğunuz çelik kapınızın montajını aynı gün gerçekleştiriyoruz.

Çelik Kapı Sipariş

istanbul içi Sipariş vermiş olduğunuz çelik kapıyı aynı gün adresinize teslim ediyoruz. Henüz sipariş vermediyseniz Çelik Kapı fiyatı almak için tıklayınız.

Eren Çelik Kapı web sitesindeki tüm çelik kapı Fiyatları günceldir ve Web sitemizdeki Çelik kapı fiyatlarımıza montaj dahil değildir. Montaj için 150 TL ek ücret talep edilmektedir..
İstanbul Avrupa yakası sınırları içerisinde kapı siparişiniz mevcut ise aynı gün yada 1 gün sonra kapı montajınız gerçekleştirilmektedir.

Anadolu yakasına kapı siparişleriniz için kapı ücreti hariç ekstra olarak 100 TL nakliye alınır.

Kapınızın montajı gerçekleştirildikten sonra ödemeniz nakit olarak kapı montajı yapan ustalarımız aracılığı ile temin edilmektedir.

Web sitemizde beğenmiş olduğunuz çelik kapı’nın kodunu bize iletebilirseniz Tüm Çelik Kapılarımız için Teklif alabilirsiniz.

Tüm Çelik kapılarımızın Sipariş işlemleri telefon ile yapılmaktadır. Eren çelik kapı firmasının satışa sunduğu Çelik kapıların ölçüleri standart ölçülerdedir. Ölçüye göre Özel çelik kapı imalatımız mevcuttur..

Çelik Kapı Montaj işleminizdeki sökme ve takma nakliye köpük mermer işlemleri tarafımıza aittir.
standart Kapı ölçüleri 200 cm yükseklik – 90 – 100 cm genişlik / 15 cm – 25 cm arası ayarlıdır.

Kapı sipariş’i vermeden önce yukarıdaki ölçülerin uyumluluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir kapı siparişinizde tüm satış temsilcilerimiz kapı ölçülerinin bilgilerini teyid etmektedirler.

Çelik Kapınızın ölçülerini bilmiyorsanız. Çelik Kapı ölçüsü nasıl alınır konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Çelik Kapı Ölçüsü nasıl alınır .?

 1. ilk olarak yükseklik ölçüsü almalısınız kılavuzu yerden yukarı doğru olmalıdır. metrenizi mevcut kapı kasasının içine tutarak ölçü alınmalıdır.(Mermer üzerinden alınan ölçülere 3 cm ilave edilmelidir.)
 2. ikinci ölçü enine doğru alınmalıdır. 1. ölçüde olduğu gibi benzer olarak kasa içinden metre tutularak aynı şekilde genişlik ölçüsü alınmalıdır.
 3. Üçüncü ölçü kasa kalınlığı ölçüsüdür. Başka bir değimle duvar kalınlığı ölçüsü gerekmektedir.. Duvar kalınlığı ortalama 15 cm ile 25 cm arasında ise standart ölçülere yakın demektir
 4. Bu ölçümde ise kapı yönümüzün ölçüsünü almanız gerekir dışarıdan içeri girerken içeri doğru sağ veya sol olarak kapı yönlerimiz alınmalıdır.Ölçümler konusunda bilgi ve yardım almak için bizi arayabilirsiniz.Bize Ulaşın
  Gsm: +90 533 708 89 23
  Tel: +90 212 632 20 11
 • İstanbul’un Tüm ilçelerine Kapı siparişi verebilirmiyiz ?
  istanbul’un tüm ilçelerine kapı teslimatı yapabilmekteyiz.
  Depomuz Avrupa yakasında olduğu için Anadolu yakası Çelik Kapı teslimatlarında 100 TL Nakliye ücreti talep edilmektedir.
 • Satın aldığımız çelik Kapılar’a Montaj Dahilmidir.?
  Satın aldığınız tüm çelik kapılara montaj hizmeti sunuyoruz.
  Sitemizdeki Çelik Kapı ürünlerinde yazan fiyatlara Montaj ücreti dahil değildir. İstanbul içi Tüm Montaj işlemlerinde 150 TL ek ücret talep edilmektedir. Montaj işlemindeki köpük mermer ve diğer malzemelerin ücretleri Montaj fiyatına dahildir. Sıva duvar örme vb. işlemleriniz için lütfen telefonda bilgi veriniz.
 • Özel Kapı imalatı mevcutmudur ?
  Dilediğiniz özel kapıyı firmamız üretmektedir. Zevkinize özel kapılar üretilir. Özel kapı istekleriniz’de Kapı fiyatına ekstra olarak 300 TL fark alınmaktadır.
 • Ödeme işlemini nasıl gerçekleştiririm ?
  Ödemenizi kapınızın montajı veya teslimatı yapıldıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız ön ödeme talep etmemektedir. Kapınızın teslimatı gerçekleştirildikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.
 • Standart Kapı ölçüleri nedir ?
  Standart çelik kapıların ölçüleri
  90 cm genişlik
  200 cm yükseklik
  Ayarlı 15-25 cm kasa
 • Kapıların kaç yıl garantisi vardır ?
  Eren Çelik Kapı’dan temin edeceğiniz her kapının 2 yıl garantisi mevcuttur.
 • Kapı siparişimden sonra Teslimat ne kadar sürede yapılır?
  istanbul avrupa yakası aynı gün teslimat yapılır.
  İstanbul Anadolu yakası stoklu ürünlerde servis yoğunluğuna göre 2 gün içerisinde teslim edilir.
  Stoksuz ürünlerde 1 hafta içerisinde teslimat yapılmaktadır